× پشتیبان فروش

پاسخگوی سوالات شما هستیم.

Support whatsapp
×
×

فرم درخواست عودت کالا

در صورتی که از فروشگاه اینترنتی ایران بابا خریدی انجام داده‌اید و قصد عودت کالای خود را دارید، در جای درستی هستید. پایبندی به قانون تجارت الکترونیک و قوانین سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده همواره سرلوحه کاری فروشگاه اینترنتی ایران بابا می‌باشد. خواهشمندیم قبل از ثبت درخواست عودت کالا، چند مورد از سوال‌های پرتکرار و پاسخ‌های آن‌ها را که در زیر آورده شده است مطالعه نمایید.

طبق قانون تجارت الکترونیک تا 7 روز پس از تحویل بسته. چنانچه بعد از گذشت 7 روز از تحویل کالا نسبت به پر کردن فرم درخواست عودت اقدام نشود، کالاهای ارسالی سالم تلقی شده و درخواست‌های عودت کالا بررسی نخواهند شد.

  • بیش از 7 روز از دریافت کالا نگذشته باشد.
  • حداکثر تا 72 ساعت پس از تأیید کارشناسان، کالا به دفتر ایران بابا تحویل شود.
  • بسته‌بندی کالا سالم و همانطور که دریافت شده باشد.
  • اقلام همراه محصول تکمیل باشد.

اگر کالا آنباکس نشده باشد و پلمپ دستگاه باز نشده باشد و دستگاه روشن نشده باشد، در این صورت با کسر ۹ درصد از مبلغ خرید مشتری، قابل عودت است(به شرط آنکه تا ۷ روز پس از دریافت کالا نسبت به ثبت درخواست عودت کالا اقدام شود). لازم به ذکر است که در مورد لوازم خوراکی و بهداشتی و آرایشی تحت هیچ شرایطی کالا قابل عودت به فروشگاه نیست.

خیر. تمامی درخواست‌های عودت کالا باید از طریق فرم زیر ثبت شوند تا توسط کارشناسان محصول ایران بابا مورد ارزیابی قرار گیرند.

عودت کالا

نام(ضروری)
فیلتر محصولات
Alibaba

ضمانت سلامت

Amazon

تحویل اکسپرس

eBay

ضمانت مرجوعی

eBay

پشتیبانی آنلاین

eBay

خرید آسان

eBay

گارانتی محصول