×
×

تماس با ایران بابا

تماس با ایران بابا، شروع یک گفتگوی دوستانه در جهت پرسش سؤالات، دریافت مشاوره خرید از آمازون یا سایر سایت‌های خارجی، و بیان هر گونه انتقاد و پیشنهاد می‌باشد. تماس با ایران بابا از طریق روش‌های مختلفی از امکان‌پذیر است که پیام در واتساپ و تماس تلفنی محبوب‌ترین آن‌ها هستند. در صورتی که قصد خرید کالای سفارشی از سایت‌های خارجی را دارید، کارشناسان فروش ایران بابا می‌توانند با صبوری شما را در این مسیر راهنمایی نمایند تا در صورت تمایل کالاهای مد نظرتان را انتخاب نمایید تا خرید آن را برایتان انجام دهند.

دفتر تهران:
021-91009811
پست الکترونیک:
iraanbaba@gmail.com
دفتر مشهد:
051-91009811

آدرس دفتر مشهد: بولوار دانشجو، نبش دانشجو 23، پلاک 555، طبقه 4

زمانی که:
  • مبلغ از حساب شما کسر شده اما سفارش شما با موفقیت ثبت نشده و شماره سفارش دریافت نکردید.
  • انتقاد یا یشنهاد خاصی در رابطه با عملکرد فروشگاه دارید.
  • ترجیح می‌دهید پیام‌ها یا نامه‌های خود را به صورت مکتوب برای ما ارسال نمایید.

معمولا پاسخ‌ها حداکثر طی 5 ساعت کاری به ایمیل شما ارسال خواهد شد که در بعضی مواقع با توجه به تعداد پیام‌های دریافتی ممکن است این زمان بیشتر شود. اگر بعد از 1 روز کاری پاسخ خود را دریافت نکردید، به یکی از دفاتر تهران یا مشهد ایران بابا تماس بگیرید.

اگر کالای خود را دریافت کردید و متوجه شدید که کالا معیوب یا آسیب دیده است، ظرف مدت 7 روز از زمان دریافت کالا فرصت دارید تا نسبت به ثبت درخواست عودت کالا از طریق صفحه درخواست عودت کالا اقدام نمایید تا پس از تایید کارشناسان و انجام هماهنگی‌های لازم، بتوانید کالا را به یکی از دفاتر تهران یا مشهد ایران بابا ارسال نمایید.

توجه:
تأکید می‌شود که فرم تماس موجود در این صفحه برای ارسال پیام‌های متنی است و نه درخواست عودت کالا. لذا درخواست‌های عودت کالایی که از طریق فرم تماس ارسال می‌شوند بررسی نخواهند شد.

فیلتر محصولات